Menu

Uronal – Twoja broń w walce o układ moczowy

Listopad 27, 2018 - Zdrowie
Uronal – Twoja broń w walce o układ moczowy

Nie wierzysz w skuteczne leczenie problemu nietrzymania moczu poprzez suplementację tabletek o dobroczynnym składzie? Podejmij kurację i uchroń się przez inwazyjną operacją chirurgiczną. Uronal daje Ci szansę na bezpieczne pozbycie się tej uciążliwej i jakże wstydliwej dolegliwości. Tysiące ludzi w różnych zakątkach światach zaufało Uronal i dzisiaj cieszą się pełnym zdrowiem.

Uronal – jak działa?

Wystarczy jedna tabletka Uronal dziennie, by problem nietrzymania moczu całkowicie zniknął już po miesięcznej kuracji. Każda tabletka zawiera kompleks wyciągów roślinnych, które zbawiennie działają na cały układ moczowy. Po pierwsze, Uronal wzmacnia mięśnie dna macicy i wypieraczy, po drugie osłania ścianki pęcherza, po trzecie likwiduje infekcje dróg moczowych. Działa więc na wszystkie czynniki, które powodują nietrzymanie moczu i po prostu likwiduje je.

Uronal – efekty

Wystarczy miesiąc, by odzyskać pełen komfort życia. Koniec z nietrzymaniem moczu, dolegliwością, przez którą nie mogłaś być aktywna fizycznie i korzystać z życia zawodowego, rodzinnego, intymnego i towarzyskiego w pełnym komforcie. Uronal nie tylko wzmocni ściany dna macicy, ale zwalczy też infekcje i stany zapalne oraz wpłynie korzystnie na oporność organizmu, a także funkcjonowanie całego układu moczowego, w tym nerek.

Skład formuły Uronal

Lata badań i testów klinicznych pozwoliły stworzyć Uronal – skuteczny suplement diety, który pomaga walczyć z problemem nietrzymania moczu. Wszystko za sprawą idealnego składu aktywnych wyciągów roślinnych o dobroczynnym wpływie na pęcherz i cały układ moczowy. Składniki zawarte w Uronal to przede wszystkim:
– żurawina, która usprawnia pracę całego układu moczowego, działa też oczyszczająco,
– pestki dyni, które niwelują choroby układu moczowego, zapobiegają wytwarzaniu kamieni nerkowych i wzmacniają mięśnie,
– ziele pokrzywy, które działają oczyszczająco oraz wzmacniająco.

Cechy produktu Uronal

Typ: Suplement diety
Postać: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30
Waga kapsułki: 520mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: Revita Pharm

Opinie i komentarze

Z problemem nietrzymania moczu borykają się przede wszystkim kobiety. Ta dysfunkcja dotyka przede wszystkim kobiety po 50 roku życia oraz panie, które rodziły w sposób naturalny. 9 na 10 tych, które przeszły kurację z wykorzystaniem Uronal, potwierdzają, że ten suplement diety zahamował nietrzymanie moczu i pozwolił im wrócić do pełnej aktywności. Pozytywne opinie na temat Uronal wystawiają tysiące osób z różnych zakątków świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *