Menu

Naturalne rzęsy z efektem sztucznych kępek

Luty 4, 2019 - Uroda
Naturalne rzęsy z efektem sztucznych kępek

Nie ma wątpliwości, że zgodnie z obowiązującymi kanonami piękna, rzęsy kobiet powinny być długie, idealnie podkręcone, gęste i kruczoczarne. Niestety, natura nie wszystkie kobiety obdarzyła uwodzicielskim spojrzeniem z ponętnymi rzęsami w roli głównej. To dlatego coraz więcej pań decyduje się na regularne doklejanie sztucznych rzęs. Należy jednak pamiętać, że te nie zawsze wyglądają naturalnie, co więcej, niektóre mogą wywoływać przewlekłe uczulenie. Należy też wspomnieć o kosztach, jakie tego rodzaju zabiegi generują. Rzęsy doczepiać trzeba co kilka tygodni, a wydatek na nie to minimum 100 złotych.

Alternatywą dla sztucznych kępek rzęs jest serum do rzęs naturalnych. Mowa o Lashparade. Wizaz i opinie na nim jednoznacznie wskazują, że to jeden z topowych preparatów, który w szybki sposób regeneruje rzęsy. Warto wiedzieć o tym serum więcej.

Wystarczy po codziennym demakijażu posmarować rzęsy Lashparade. Apteka czy sklep internetowy, ale przede wszystkim producent tego preparatu potwierdzają, że serum może stanowić też świetną bazę pod makijaż oczu.

W składzie Lashparade znajdują się substancje, dzięki którym rzęsy stają się gęstsze, rosną szybciej, są idealnie podkręcone, idealnie czarne, nie wypadają w nadmiarze. Co ważne, Lashaparade wypełnia ubytki w uszkodzonych włoskach rzęs, dzięki czemu dochodzi do ich natychmiastowej regeneracji i odbudowy. Składniki, które dobroczynnie wpływają na kondycję i wygląd naturalnych rzęs to między innymi keratyna, która wzmacnia włosy, tripeptide GHK, czyli kompleks przyśpieszający porost rzęs oraz laurdimonium, który je pogrubia i przyciemnia kolor.

Chcesz wiedzieć, gdzie nabyć Lashparade? Allegro może nie być pewnym źródłem, ale gwarancję oryginalności produktu i najlepszej skuteczności daje z całą pewnością bezpośredni producent tego serum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *