Menu

Czym odżywić rzęsy?

Grudzień 29, 2018 - Uroda
Czym odżywić rzęsy?

Dostarczanie rzęsom odpowiednich dawek mikroelementów i witamin jest tak samo ważne, jak w przypadku włosów na głowie. One również potrzebują odżywienia i właściwej pielęgnacji każdego dnia. Pomóc w tym może serum Lash Parade, ponieważ ma w składzie wiele potrzebnych składników – keratynę, laurdimonium i tripeptide GHK. Jednak warto wspomnieć, co nie służy rzęsom, a następnie stwierdzić czym odżywić rzęsy, by były powodem do dumy przez długi czas.

Z pewnością wiele spośród Pań uzależnia piękny wygląd rzęs wyłącznie od kosmetyków drogeryjnych, zielarskich oraz zabiegów kosmetycznych. Nierzadko pojawia się obsesja na tym punkcie. Poza serum Lash Parade można zastosować wiele domowych sposobów, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie wymarzonego i długotrwałego efektu.

Czasami źródłem wypadających i łamliwych rzęs jest niewłaściwa dieta. Powinna być ona bogata w podstawowe składniki odżywcze i mikroelementy. Szkodliwe są również wszelkie długie, restrykcyjne diety lub co gorsza, głodówki. Zaleca się wprowadzenie do codziennego menu warzyw i owoców. Nie bez przyczyny często pojawia się stwierdzenie, że od diety uzależniony jest stan włosów, skóry i paznokci. Do tego wyliczenia zalicza się również stan i kondycję rzęs.

Chcąc poprawić stan rzęs bez konieczności zakupu drogich kosmetyków, można je sporządzić w zaciszu domowym. Jak? Sposobów jest mnóstwo. Pierwszy to obecna w każdym domu oliwa z oliwek. Wystarczy aplikować ją regularnie na całą długość rzęs, by zauważyć ich wydłużenie i zagęszczenie. Przyczyniają się również do ich porostu.

Patentem na piękny wygląd rzęs może być również zwykła wazelina kosmetyczna, która jest tania i ogólnodostępna. Dodatkowo bardzo nawilża delikatną skórę pod oczami i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Ponadto nie ma ryzyka przedostania się jej do oczu. Bez obaw może być stosowana przed pójściem spać. Efekty mogą być zauważalne dość szybko.

Lash Parade poza oczywistymi właściwościami dba również o skórę wokół oczu, co jest równie ważne, jak ogólny wygląd rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *