Menu

Czym odtłuścić rzęsy?

Styczeń 19, 2019 - Uroda
Czym odtłuścić rzęsy?

Oczyszczanie rzęs jest istotne głównie w przypadku ich przedłużania. Oczywistym jest, że w tym celu konieczne jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanych kosmetyczek. Mają one w swoich salonach odpowiednie preparaty przeznaczone do fachowej pielęgnacji. Jednak pielęgnować mogą również samodzielnie zakupione preparaty, np. Lash Parade.

Czym odtłuścić rzęsy? W sklepach z profesjonalnymi kosmetykami można zaopatrzyć się w wiele preparatów odpowiedzialnych za oczyszczanie i odtłuszczanie rzęs. Jest to konieczne, ponieważ tylko wówczas istnieje gwarancja, że będzie możliwe przyklejenie rzęs. Przy zakupie konkretnego produktu należy bezwzględnie zapoznać się ze składem specyfiku. Nie powinien na pewno zawierać dużych ilości spirytusu, czy innych substancji wywołujących podrażnienia. Skład powinien znajdować się w widocznym miejscu, tak jak wygląda to w przypadku Lash Parade. Każdy odtłuszczacz powinien szybko wyparować i zapewnić dokładne oczyszczenie rzęs z wszelkich substancji oleistych. Sam zapach po aplikacji nie powinien być zbyt intensywny.

Forma, jaką przybierają odtłuszczacze to zazwyczaj płyny. Powinno unikać się tych występujących w formie sprayu. Są mało ekonomiczne i rozpryskują się poza twarzą, przez co dużo cieczy się marnuje.

Często zdarza się, że w branży beauty obok odtłuszczacza pojawia się produkt o nazwie primer. Jednak błędne jest stwierdzenie, że to produkt zastępczy odtłuszczaczy. Preparat ma zupełnie inne zadanie. Polega ono na zapewnieniu rzęsom dobrej przyczepności do dołączanych elementów. Od jakości primera zależy trwałość zabiegu przedłużania rzęs. Dodatkowo, w przeciwieństwie do odtłuszczaczy dłużej zajmuje schnięcie preparatu. Ponieważ koszt stylizacji rzęs nie jest mały, normalnym jest, że kobietom zależy na wytrzymałości zabiegu i długim utrzymaniu satysfakcjonującego wyglądu. Jest to możliwe dzięki wymienionym preparatom – również Lash Parade – i właściwym kompetencjom danej kosmetyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *